میوه، صیفی جات و سبزیجات

اخبار

قیمت انواع میوه و تره‌بار در میدان مرکزی میوه و بار تهران کشف و رعایت آن برای تمامی فروشندگان این مرکز به مدت یک هفته در فاصله زمانی ۲۹ آبان تا ۵ آذر سال جاری الزامی شد.
از این پس مشتریان عزیز میتوانند با عضویت در کانال تلگرام فروشگاه سبزالو بصورات روزانه لیست قیمت محصولات کشاورزی را مشاهده کنند
فروشگاه اینترنتی میوه سبزالو به عنوان برترین وب سایت فروشگاهی استانی هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزیده شد.
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اهمیت محصولات ارگانیک گفت: محصولات ارگانیک جزو امورات اساسی است که باید روی آن برنامه ریزی کنیم.
رئیس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: ازابتدای امسال12 تن میوه قاچاق به ارزش600 میلیون ریال دراین استان کشف شده است.
در راستای جلب اعتماد بیشتر کاربران، فروشگاه اینترنتی «سبزالو» موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت شد. امیدوایم کسب این نماد قدم کوچکی در راستای جلب رضایت و اعتماد بیشتر کاربران عزیز به فروشگاه سبزالو باشد.
فروشگاه اینترنتی سبزالو موفق به اخذ تاییدیه از ستاد ساماندهی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید
دانشمندان به این نتیجه رسیدند که اگر با خاک رس عالی و درجه یک کوزه های گلی ساخته، بطوریکه وقتی آب را داخل آنها میریزند، بعد از گذشت سه روز هر آنچه در آب وجود دارد و مفید نمی باشد در داخل کوزه باقی می ماند و پس از آن، آبی که از بدنه کوزه به خارج تراوش شده است چیزی نیست جز آبی که خاصیت آب باران را دارد.